Miejsca gdzie możecie podpisać się pod Świecką Szkołą.

Drukuj

stale punkty się

Czytaj również
 • Krystyna Bachta

  A gdyby tak mozna skladac podpisy na stronie internetowej . Jestem pewna ze udaloby sie zebrac ich duzo wiecej.

  • Anna Galesz

   Zgadzam sie z ta opinia. Jak mam sie podpisac, skoro mieszkam poza Polska?

   • wrocq

    Fundacja Industrial „6 dzielnica”, Piotrkowska 102, 90-004 Łódź to adres na który wysyłacie pocztą podpisany przez siebie formularz.

 • Czarnokierznik Polesław

  Olsztyn, Olsztyn… :(

 • Arkadiusz Głuszek

  Natychmiast podpisuje ale bez możliwości złożenia podpisu na stronie www będzie to dla mnie niewykonalne.

 • Staszek Walker

  Tutaj już nawet nie chodzi o świecką szkołe, jako tako, ale o to, aby w szkołach nie wciskano dzieniom głupawych teoryjek o bogu. W dwudziestym pierwszym wieku ta indoktrynacja ma żałosne wymiary,i to w każdym logicznym kierunku.

 • http://djakdekiel.pl/ djakdekiel

  Doszedł jeszcze Rzeszów ;)

 • Ags

  Trzeba mieć ukonczone 18 lat aby podpisac?

  • Zee Ht

   Tak. Ale nawet niepelnoletni możne namawiać do podpisu pełnoletnich znajomych, rodzinę :)

 • wrocq

  Ludziska – drukujecie formularz, podpisujecie i wysyłacie pocztą do Łodzi – nawet z zagranicy dojdzie do końca września. Pozdrawiam

 • Margines

  Oj jakże mi Szkoda ze nie wiedziałem o tej inicjatywie wczesniej! Następna inicatywa obywatelska powinna dotyczyć przestrzegania Konstytucji, bo to chyba nie dla wszystkich jasne, a mamy przecież teoretyczny rozdział Kościoła od Państwa który ta Konstytucja , jak sie okazuje , teoretycznie jedynie gwarantuje…

 • Dola53

  Popieram Krystynę Bachę . Trzeba zbierać podpisy nowocześnie – internetowe. Nacisk będzie masowy.

 • Dola53

  Ludzie ! Zacznijcie myśleć. Wyprowadzenie religi jako pseudonauki ze szkół to oddech dla rozumu i kieszeni. To uwolnione pieniądze dla dzieci przesiadujących w świetlicy bez zajęć rozwijających ich talenty. To pieniądze dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, to pieniądze na kółka artystyczne, językowe, sportowe, ekologiczne i inne. To szansa dla nauczycieli – pasjonatów, których nie brakuje . Tylko nie mają zaplecza , bo pieniądze z naszych podatków idą do jednej, zagranicznej na dodatek, korporacji. Czas z tym skończyć.

 • Dola53

  Gdzie się można podpisać w tej sprawie?