Wesprzyj kampanię Świecka Szkoła!

Drukuj

Szanowni Państwo,

Kampania Świecka Szkoła, której celem jest zniesienie finansowania religii z budżetu państwa wkroczyła w nowy etap. Złożyliśmy pierwszy tysiąc podpisów na ręce Marszałka Sejmu RP i nasza inicjatywa została formalnie zarejestrowana.

Do 30 września 2015 musimy zebrać 100.000 podpisów.

W tym celu musimy dotrzeć do jak największej liczby obywateli, w związku z czym potrzebujemy wyprodukować kolejne materiały promocyjne takie  jak: roll – upy, koszulki, plakaty, ulotki oraz inne gadżety promocyjne kampanii.

Dlatego prosimy Was o wsparcie finansowe dla kampanii aby zrealizować zaplanowane działania promocyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o wpłaty na konto:

Fundacja Industrial, ul. Piotrkowska 102, 90 – 004 Łódź, Numer konta bankowego (Credit Agricole): 85 1940 1076 3032 9838 0001 0000; koniecznie z Tytułem przelewu: Darowizna statutowa – kampania Świecka Szkoła.

Wszystkim którzy wpłacą 100 zł oraz więcej obiecujemy wysłać jeden z archiwalnych numerów Liberte!  (na adres wskazany w przelewie).

Prosimy Was o pomoc, razem możemy wiele zmienić.

Szczegóły akcji znajdziecie tutaj: http://liberte.pl/swiecka-szkola-projekt-ustawy/

Czytaj również